Последнее с форума

Вы здесь

Карта Payoneer в Україні – реєстрація та отримання платіжної картки

  • Опубликовано:

Якщо ви потрапили на цю сторінку, то, напевно, щось чули та знаєте про Payoneer – американську фінансову компанію, засновану в 2005 році. Завдяки своєму, по суті, унікальному сервісу вона робить отримання платежів з США, Європи, Японії і Китаю швидким і максимально простим, дозволяючи вам цілком зосередиться на роботі або інших справах. Платіжні картки Payoneer MasterCard використовують мільйони клієнтів по всьому світу, серед яких значний відсоток росіян, українців, казахів, жителів Молдови, Білорусі та інших країн. Ми, автори статті, років п'ять активно користуємося Payoneer і добре знаємо усі плюси, мінуси, підводні камені цієї системи, тому склали для вас максимально повне і актуальне (лютий 2017 року) керівництво, яке дозволить перш за все визначитися з відповіддю на питання: «А чи потрібен мені цей сервіс взагалі?». На офіційній сторінці компанії в Вікіпедії ви не знайдете практичної інформації. А ми навчимо вас грамотно користуватися Payoneer, з найменшими витратами знімати кошти в банкоматах, виводити їх на банківський рахунок. Крім того, якщо ви усеж таки вирішите зареєструватися клієнтом сервісу, то, зробивши це по спеціальному лінку, отримаєте від Payoneer як бонус на вашу MasterCard цілих $25 (при прямій реєстрації на сайті компанії бонус не передбачений).

Що таке Payoneer

Отримання платежів від зарубіжних компаній – це, як правило, головний біль. Запитайте будь-кого, хто стикався з цим питанням. Так, гроші не тільки треба заробити, їх треба ще й грамотно отримати, особливо якщо ваша робота знаходиться на іншому кінці планети. Конверти з іменними чеками періодично втрачаються; інкасо триває мінімум місяць; дорогі міжнародні банківські перекази, відмова банків зараховувати кошти на рахунок без копій договорів, нереальні комісії посередників за отримання PayPal, конвертацію та виведення коштів... Ну і найнеприємніші питання – потенційні штрафи з податкової. А як щодо постійної "прив'язки" до країни і банку? Знайоме? Тоді ви можете забути про всі ці "приємності", якщо почнете співпрацювати з платіжним сервісом Payoneer, який, на хвилиночку, є найпопулярнішим інструментом отримання коштів для фрілансерів з усього світу.

Ви хочете швидко і без проблем отримувати платежі від американських, європейських, китайських і японських компаній, перебуваючи у будь-якій точці земної кулі? І не просто отримувати, а завжди мати ці кошти під рукою, як то ніби у вас є банківський рахунок в США, Німеччині, Великобританії, Японії, Китаї? Це актуально, якщо ви берете замовлення на віддалену роботу, працюєте стоковим фотографом, берете участь в партнерських програмах або, можливо, здаєте в оренду нерухомість. Фріланс, фотостоки, електронна комерція, у т.ч. найпопулярніші сервіси Freelancer, Airbnb, Clickbank, Amazon, iStock, Depositphotos, CJ – ви зможете приймати платежі від тисяч компаній, і усе це за допомогою сервісу Payoneer.com. Платіжна система Піонер безкоштовно оформлює та висилає карту MasterCard Payoneer – це ваш пропуск в світ комфорту і відсутність будь-яких проблем з отриманням зароблених коштів. І це не рекламна бравада, повірте.

За що платять?

Якщо ви новачок, тоді для початку давайте трохи докладніше зупинимося на джерелах отримання коштів: від кого і за що найчастіше отримують оплату наші співвітчизники, ну і про які, власне, зарубіжні компанії йдеться. Просто цей сервіс підходить не усім і краще відразу розібратися, що до чого.

Дистанційна робота – комфортний і досить прибутковий вид зайнятості, який користується величезною популярністю в усьому світі, особливо в країнах, що розвиваються. А, як відомо, Україна та Росія за кількістю фрілансерів взагалі в першій десятці. Досить відвідати найвідоміші зарубіжні ресурси, де роботодавці зустрічаються з виконавцями, – наприклад Freelance.com, Elance.com, Fiverr.com, iStock.com або Net-Translators.com, щоб переконатися в цьому (до речі, всі три компанії офіційно проводять виплати на карти MasterCard Payoneer). Тисячі вакансій (автори, дизайнери, художники, перекладачі, маркетологи, всілякі IT-спеціальності), безліч роботодавців, незліченна кількість проектів на будь-який смак. Вибрати є з чого, плюс оплата в доларах і євро, що у нинішніх умовах робить віддалену зайнятість особливо вигідною.

Багато хто займається віддаленою роботою крім основної зайнятості, розглядаючи ії як підробіток. Також це відмінний варіант для тих, хто в силу тих чи інших причин не розглядає питання повної зайнятості, – наприклад, студентів і школярів, пенсіонерів, тих, хто знаходиться в декретній відпустці, інвалідів і т.п. Фактично, інтернет відкриває для вас колосальний ринок праці, де ваші здібності і бажання працювати гідно оцінять, та ще й у вільно конвертованій валюті.

Якщо ви займаєтеся електронною комерцією, працюючи з закордонними компаніями, інтернет-магазинами, партнерськими мережами, такими, як Amazon (всі філії), AWin, Affilinet, Zanox, Airbnb і т.д., то можна не продовжувати – напевно, вже знаєте, з якими незручностями пов'язане отримання коштів.

Детальніше про різні способи віддаленої роботи і заробітку в інтернет читайте в нашій статті: "Як заробляти в інтернет. Переваги та недоліки віддаленої роботи".

І це далеко не все з того, за що нам платять за кордоном. Є ще продаж товарів і послуг з власного сайту. Тут знадобиться отримання платежів через Paypal.com і з банківських карт клієнтів через біллінги, такі, як, наприклад найвідоміший – американський 2Checkout.com. Так, якщо ви хочете мати покупців з усього світу – зокрема, з США або ЄС, вам доведеться співпрацювати з білінг-компаніями, які обслуговують прийом платежів. А ось отримувати кошти з акаунта білінгу ви цілком можете, якщо до нього буде прив'язана платіжна карта Payoneer. Ви, звичайно, можете вивести кошти на рахунок в місцевому банку, але тоді доведеться пояснювати в т.ч. банку свою підприємницьку активність, оформляти отримані кошти як зовнішньоекономічну діяльність, декларувати їх, звітувати і т.д. У випадку з таким інструментом, як карта Пайонер, всі ці питання відпадають.

Як працює Payoneer?

Часто говорять: "платіжна система Піонер", але це не зовсім вірно. Payoneer – американська фінансова компанія, заснована досить давно, ще в 2005 році. Знаходиться вона в Нью-Йорку, входить в топи престижних рейтингів компаній INC. 5000 і Deloitte Fast500. Представництва відкриті по всьому світу, з особливою увагою до країн, що розвиваються, де послуги сервісу особливо важливі. Тому для Payoneer Україна, Росія, Казахстан, Грузія, Молдова та інші країни Східної Європи знаходяться в сфері особливої ​​уваги. Адже фріланс і аутсорс тут розвинені в значній мірі.

Працює це таким чином: компанія надасть вам рахунки і відповідні реквізити в американському (Bank Of America), європейському (Німеччина, Wirecard AG), японському або китайському банках, які ви зможете використовувати для отримання коштів. Вони відображаються на балансі вашого рахунку в Payoneer, після отримання їх можна виводити на банківський рахунок в будь-якій країні. Але навіщо виводити? Ці кошти і так завжди будуть у вас в кишені, завдяки платіжним карткам Mastercard Payoneer (окремо у доларах та євро). За допомогою Payoneer-карти для виведення грошей ви зможете оплатити будь-який товар, оформити будь-яке замовлення в інтернет, зняти готівку в будь-якому банкоматі або відділенні банку.

Чи законно використання Payoneer?

Компанія заснована більше 15 років тому і знаходиться в США. Як ви розумієте, зобов'язана дуже строго дотримуватися усіх діючих американських і міжнародних законів. Досить подивитися, з якими компаніями співпрацює Payoneer, і у вас відпадуть будь-які сумніви. Досить лише сказати, що майданчик Amazon вибрав цей сервіс одним з "бажаних способів отримання платежів" для своїх продавців.

Скриншот 3 с сайта компании Payoneer

Награды и рейтинги сервиса Payoneer

На пострадянському просторі закони не забороняють використання онлайнових зарубіжних фінансових сервісів і платіжних систем. Саме "сервісів", тому що Payoneer не є банком і повноцінного банківського рахунку, в класичному розумінні, ви не отримуєте. Тому Payoneer можна ставити в один ряд з PayPal або Skrill, де користувач при реєстрації отримує персональний акаунт. Будь-які вигадки про те, що користувач Payoneer в Україні, Росії чи будь-якій іншій країні відкриває банківський рахунок, абсолютно безпідставні. Всі нюанси щодо податкових перепетій ми розглянули у відповідному матеріалі на нашому сайті.

Що ви отримуєте, стаючи клієнтом Payoneer

 • Це виключно зручний спосіб швидко і просто отримувати виплати від американських, європейських, китайських та японських компаній. Ви займаєтеся роботою, не обтяжуючи себе фінансовими питаннями. Ніякої тяганини, ніяких візитів в банк. Відправники платежів отримують банківські реквізити в звичному для них форматі.
 • Отримані кошти відразу ж зараховуються на вашу платіжну карту Payoneer MasterCard і стають доступні.
 • Карти можна використовувати як для онлайн-, так оффлайн-платежів. Отож її приймають до оплати такі онлайнові майданчики, як ebay, Aliexpress, Amazon, платіжні системи Paypal і Skrill, а також будь-які сервіси та інтернет-магазини. Знімати кошти в банкоматах і платити можна в будь-якій точці планети, де приймаються картки MasterCard. Повна свобода пересування.
 • Ніяких боргів, карта дебетна. Немає можливості перевищити ліміти – ви зможете витрачати тільки ті гроші, що є на вашій картці.
 • Простий і зрозумілий процес виведення коштів на банківський рахунок в вашому місцевому банку. Наприклад партнером Payoneer в Україні є Приватбанк.
 • Власники акаунтів Payoneer можуть без комісії переказувати кошти один одному. Зарахування здійснюється до 2-х годин. Кошти відразу доступні на картці одержувача.
 • Якщо ваша карта загублена або викрадена, вам швидко нададуть заміну (кур'єрська доставка в будь-яку країну за 2-3 дня) і переведуть кошти на новий рахунок.
 • Payoneer використовує найсучаснішу технологію захисту і строгі правила щодо конфіденційності клієнта, системи аутентифікації і перевірки відповідності.
 • Відсутність будь-яких проблем з податковими органами, як місцевими, так і інших країн. Оскільки одержувані вами кошти фізично не приходять в країну проживання (якщо ви, звичайно, не виводите їх на поточний рахунок в місцевому банку), то для податкових органів їх, по суті, немає. Payoneer оформлює вас в Сполучених Штатах як нерезидента (звітувати не зобов'язаний, дані нікуди не подаються). Тому відповідальність щодо того, декларувати отримані доходи в своїй країні чи ні, цілком на ваш розсуд і свідомість.
 • Повноцінна російськомовна служба підтримки, з якої можна спілкуватися в т.ч. і по телефону – вам абсолютно безкоштовно передзвонить оператор. Також працює російськомовний онлайн-чат.
 • На офіційному форумі, де окремо виділені Payoneer Україна, Росія, Казахстан, можна обговорити будь-які питання, в т.ч. ті, що стосуються особливостей зняття коштів в тих чи інших банкоматах.

Реєстрація акаунта і оформлення замовлення карти Payoneer MasterCard

Якщо вас зацікавили переваги Payoneer і ви хочете стати повноправним клієнтом цієї компанії і користуватися всіма пропонованими послугами, то вам необхідно пройти реєстрацію на сайті Payoneer і оформити замовлення дебетової карти Payoneer MasterCard. Реєстрація досить проста і безкоштовна. Плата за річне обслуговування в розмірі $ 29.95 стягується після того, як пройде рік, при наявності доступного балансу на картці. Не забувайте, що, якщо ви скористаєтеся нашою інструкцією, в якості бонусу отримаєте на картку $25.

Крок 1

Починаємо роботу з сервісом з переходу на офіційний сайт Payoneer.com, де нам необхідно зареєструвати акаунт. Для цього тиснемо кнопку "Зареєструйтеся".

Скриншот 6 с сайта компании Payoneer

Скриншот с сайта Payoneer.com

Крок 2

Друга сторінка – це безпосередньо сторінка з початком реєстрації. Ми заповнили реєстраційну форму (її необхідно заповнювати виключно англійською, латиницею) абстрактними даними, для наочності. Особисті дані будуть звірятися з копіями документів, які для перевірки особистості, можливо, необхідно буде завантажити пізніше. Тому поставтеся з усією відповідальністю і заповнюйте форму уважно. Ім'я та прізвище будуть присутні на платіжній картці саме в тому вигляді, в якому ви їх введете.

Скриншот 7 с сайта компании Payoneer

Скриншот с сайта Payoneer.com

Блок 1 – Вибір мови інтерфейсу зі списку. Заповнювати форму необхідно англійською в будь-якому випадку.

Блок 2 – Інформаційний блок, де можна ознайомитися з відповідями на часті питання, дізнатися про тарифи у вкладці Комісія і збори, звернутися до служби підтримки. Кабінет управління рахунком доступний тільки для зареєстрованих користувачів.

Блок 3 – Процес реєстрації покроково. З його допомогою можна швидко дізнатися, на якому етапі ви перебуваєте в поточний момент.

Блок 4 – Ваші дані для реєстрації в системі. Цей блок складається з 3 послідовних кроків. Першим буде введення Особистих даних. Відповідні підказки не дадуть вам помилитися при введенні даних, мова введення – англійська. Для наочності ми заповнили форму абстрактними даними. Використовуйте їх для прикладу. Ім'я та прізвище вводіть в точності як зазначено в документі, який ви плануєте використовувати для підтвердження особи (паспорт громадянина – латиницею, закордонний паспорт, водійське посвідчення).

Блок 5 – Кнопка для переходу до наступного кроку реєстрації, вона стане активна після заповнених всіх даних.

Крок 3

Наступна сторінка – це продовження введення реєстраційних даних. Зверніть увагу, що номер телефона повинен бути реальним. У разі якихось питань на нього можуть передзвонити з російськомовної служби підтримки. На поштову адресу буде відправлено лист з платіжною карткою, тому тут теж все уважно перевірте. Після введення всіх даних натисніть кнопку "продовжити", яка стане активна.

Скриншот 9 с сайта компании Payoneer

Скриншот с сайта Payoneer.com

Крок 4

Тепер необхідно вибрати пароль (мінімум 7 символів) і секретне питання для його відновлення (відповідь пишіть латиницею). Вибирайте питання, відповідь на яке знаєте тільки ви або найближчі родичі.

Скриншот 10 с сайта компании Payoneer

Скриншот с сайта Payoneer.com

Крок 5

Останнім кроком реєстрації буде введення даних кожного з обраних документів. Це може бути як цивільний, так і закордонний паспорт або ж посвідчення водія. Вибирайте той документ, який маєте під рукою. Вам потрібно внести інформацію в точності як зазначено в документі. Потім поставте галочки, що підтверджуєте свою згоду з Політикою, Правилами та Тарифами. Кнопка "Замовлення" стане активною – натискайте її.

Скриншот 11 с сайта компании Payoneer

Скриншоты с сайта Payoneer.com

Крок 6

По завершенні процесу реєстрації на вашу електронну адресу прийде лист з підтвердженням замовлення карти від Payoneer.

Крім того, у кінці листа вам повідомлять про присвоєння індивідуального номера клієнта, маючи який під рукою можна швидко ідентифікувати себе при зверненні до служби підтримки.

Через деякий час ви повинні отримати другий лист з інформацією, що ваша заявка на карту Payoneer MasterCard була схвалена. Пластикова картка буде виготовлена і надіслана звичайною поштою (Regular Mail). Орієнтовний термін доставки вашої карти складе приблизно місяць.

Однак акаунт, отримання платежів і відправка коштів стануть доступні відразу ж після реєстрації.

Отримавши карту, можна відразу активувати її, після чого балас рахунку Payoneer стане доступним на пластиці і ви зможете оплачувати покупки як в інтернеті, так і в традіційних магазинах, прив'язати карту до Paypal, знімати кошти в банкоматах.

Доступ до особистого профілю в системі Payoneer відкритий відразу після реєстрації. Для входу в особистий кабінет використовуйте логін – ваші e-mail та пароль.

Скриншот 13 с сайта компании Payoneer

Скриншот с сайта Payoneer.com

Карта прийде в звичайному конверті з логотипом Payoneer. Вона буде прикріплена до листа. Пін-код ви встановлюєте самостійно, при активації карти. Інструкцію по активації карти і основні моменти щодо використання карток ви знайдете в нашій наступній статті.

Пластиковая карта Payoneer, фото 1

Пластиковая карта Payoneer, фото 2

Пластиковая карта Payoneer, фото 3

Отже, які ж фінансові послуги пропонує нам Payoneer?

Ми не будемо детально розповідати про всі сервіси, розглянемо тільки найбільш актуальні для наших співвітчизників. З іншими фінансовими послугами, які надає Payoneer, можна ознайомитися безпосередньо на сайті.

Payoneer prepaid MasterCard – платіжна картка від MasterCard, простий, гнучкий спосіб для фрілансерів, продавців, дистриб'юторів, постачальників інших послуг отримувати виплати в будь-якій точці планети і витрачати гроші максимально просто. З Payoneer карткою для виведення грошей працювати так само просто, як і з будь-якою іншою банківською картою: її приймають в сотнях тисяч торгових точок і сервісів по всьому світу. Отримати кошти можна в будь-якому банкоматі ATM, яких більше мільйона. Карта номінована в доларах США або євро (після отримання карти Payoneer в доларах ви можете випустити додаткову карту в євро), кошти доступні протягом двох годин після зарахування.

Карта Prepaid Payoneer MasterCard

Скриншот с сайта Payoneer.com

Payoneer Account – відразу після того, як пройдена реєстрація в Payoneer, ви отримуєте доступ до особистого акаунту і для початку використання сервісу вам не доведеться чекати доставки пластика. Реквізити для отримання платежів ви отримуєте відразу. Також є можливість вивести кошти на будь-який банківський рахунок. Коли ж прийде конверт з пластиком, ви додатково отримаєте всі переваги Payoneer Prepaid Mastercard, зможете знімати кошти в банкоматах, відділеннях банків, розраховуватися за покупки в будь-яких магазинах.

US / EU Payment Service – це послуга компанії Payoneer, що дозволяє отримувати прямі перекази від американських компаній за допомогою ACH (локальний банківський переказ по США), а також від європейських компаній через SEPA (внутрішньоєвропейську систему банківських переказів). Як ACH, так і SEPA відрізняють невисока вартість переводів і практично моментальне зарахування. Для EU Payment Service доступний також Wire Transfer (платіж євро). Щоб почати користуватися послугою, необхідно заповнити анкету та завантажити підтверджуючи особу документи. Нічого складного.

Скриншот 2 с сайта компании Payoneer

Скриншот с сайта Payoneer.com

Payoneer і Paypal

Дуже часто в світлі користування картками Payoneer підіймається питання сумісності цього платіжного сервісу з PayPal. Детально цю інформацію ми розглянули у відповідній статті, але давайте тезисно розберемо основні моменти, щоб не було плутанини.

 1. Карти Payoneer як в доларах, так і в євро без будь-яких обмежень і проблем приймаються системою PayPal і підходять для оплати будь-яких товарів і сервісів. При верифікації карти ви просто знаходите чотиризначний код PayPal в виписці на сайті Payoneer.
 2. Вивести кошти на карту Payoneer з балансу PayPal акаунта можна також без проблем, але тільки користувачам з тих країн, яким система дозволяє виводити кошти на банківські акаунти в США чи Німеччині (Європейський Союз). На даний момент (кінець 2015 року) скористатися сервісом виведення Paypal на картку Payoneer жителі колишнього Союзу не можуть. Жителям Казахстану, Грузії, Молдови дозволений вивод тільки на картки Visa (Payoneer працює з Mastercard). Жителям РФ вивод з балансу PayPal дозволений тільки на рублеві банківські рахунки в російських банках. Жителям України і Білорусії прийом PayPal закритий взагалі – їх акаунти працюють тільки на відправку.
 3. Був лише незначний час, в 2012-2013 роках, коли система PayPal дозволила росіянам приймати кошти, але виведення коштів в Росії ще не було організоване, - вихід знайшли в дозволі використання банківських рахунків в США. Саме тоді можна було скористатися Payoneer. Потім, з повноцінним приходом PayPal, в Росії ця можливість була закрита. Ми пишемо про це, тому що ви, напевно, зіткнетеся в мережі із застарілою інформацією.
 4. Ще раз варто згадати: якщо ви вкажете ​​недостовірну інформацію при реєстрації PayPal акаунта, то це буде серйозне порушення, яке тягне за собою, як правило, втрату коштів, які заморожуються на балансі акаунта. Невідповідності виявляються системою дуже швидко. Тому працюйте чесно.

Больше практической информации по всем вопросам относительно работы с Payoneer, учитывая российскую, украинскую специфику вы найдете в нашей статье:
FAQ по картам Пионер (Payoneer) для России, Украины, Беларуси

Payoneer в соціальних мережах

Обговорення сервісу Payoneer на форумі